Kategorie

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 8:00 do 14:00

Telefon:+420777885350

Kontakt na naši zákaznickou linku

Klidez s.r.o.

IČO: 29446775, DIČ: CZ29446775 vedená u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 53898

 Číslo účtu: 2100282278/2010

Variabilní symbol: Při platbě převodem uveďte prosím jako variabilní symbol, číslo Vaší  objednávky, pro rychlou identifikaci Vaší platby. Děkujeme

 Pro zahraniční platby:

Iban:CZ0720100000002100282278

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

 Eshop a zásilková služba: 

Zboží zasíláme druhý den po připsání Vaší platby na náš účet, dle Vaší volby při objednání zboží. 

Poštovné:

Poštovné za realizované nákupy od 3000.- Kč neúčtujeme.

Poštovné u nás platíte, vždy jen jednou ;-)

Zboží je vždy dobře zabaleno. 

Pokud se však jedná o zboží křehké, nebo objemné, ceny za poštovné se dohodnou individuálně.

Daňové doklady vystavujeme všem zákazníkům.

 

Poškozená zásilka

 V případě poškození v průběhu dopravy, bude odpovědnost přenesena na přepravce reklamačním řízením. Povinností zákazníka vyplývající z občanského zákoníku je správně převzít zásilku. V případě PPL jsou to 3 pracovní dny. Pokud je balík viditelně poškozen, kupující je povinen zboží nepřevzít a sepsat s přepravcem zápis o škodě. V případě této skutečnosti, je kupující povinen neprodleně informovat také prodávajícího.

V případě, že je zboží po rozbalení poškozeno je potřeba zachovat veškerý původní obalový materiál, aby bylo možno přepravci dokladovat, jak bylo zboží zabaleno.

O každém poškození nás naprodleně informujte.

 

Cena poštovného:

1. PPL 89,- doručení na druhý prac. den,  řidič se s Vámi 2x tel. skontaktuje. 

Dobírka             - PPL            29,- příplatek  

 

Doprava EU:

Vážení zákazníci ze zahraničí. Pokud není v popisu vystaveného zboží stanoveno jinak: po obdržení objednávky Vám zašleme fakturu na poštovné ve výši 200,-kč což je cca 8,-EUR. Po připsání této částky na náš účet Vám obratem zasíláme Vaši zásilku na dobírku, kterou obdržíte během cca 48h. 

Záruční doba:

Záruční lhůta je stanovena v souladu s obchodním a občanským zákoníkem, pokud není uvedeno, nebo sjednáno smluvními stranami jinak. Při uplatňování reklamace je nezbytné, aby kupující předložil doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Oznámení o reklamaci je kupující povinen učinit písemně. Prodávající neuznává záruku za vady vzniklé nekvalifikovanou obsluhou, neodborným zácházením a použitím,nebo instalací, jenž jsou v rozporu s pokyny výrobce. Záruka se rovněž nevztahuje na škody v důsledku živelných katastrof, násilného poškození, povětrnostních vlivů a v případech neoprávněného zásahu. Reklamované zboží musí být dodáno v originálním nepoškozeném obalu s veškerou dokumentací poskytnutou kupujícímu při dodání zboží. Reklamace bude vyřízena do třiceti dnů od jejího uplatnění u prodávájícího.

 

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka ;-)


Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží prodávající zákazníkovi vrátí zpět kupní cenu včetně poštovného 69,-Kč nejpozději do 30 dnů, předem dohodnutým způsobem. V případě odstoupení od kupní smlouvy u nákupu nad 3000,-Kč bude vrácená částka ponížena o skutečnou cenu poštovného mínus 69,-kč viz. odstavec cena poštovného. Vrácená částka však může být snížená o hodnotu, která odpovídá poškození nebo opotřebení.

 

Změna, zrušení objednávky
V případě změny nebo storna objednávky nás kontaktujte emailem nebo telefonicky. Vaši objednávku máte možnost bezplatně změnit nebo stornovat.

 

Reklamace:

Veškeré reklamace vyřídíme dle obchodního zákonníku. O reklamaci nás prosím předem informujte emailem na: info@klidez.cz . Reklamované zboží prosíme zašlete jako obyčejný balík pojištěný na hodnotu zboží, na adresu společnosti: Klidez s.r.o., Krátká 29, 74764 Budišovice

 Upozornění:

Vaše spokojenost je naší prioritou ;-)